Прес-центр UA

Premiot Group уклав партнерство з Кароліною Плішковою

Новини
Premiot Group уклав партнерство з Кароліною Плішковою
Premiot Group став офіційним партнером чеської професійної тенісистки Кароліни Плішкової.

Premiot Group, a.s. та чеська професійна тенісистка Кароліна Плішкова встановили взаємну співпрацю наприкінці року. Обидві сторони вирішили повідомити цей факт до від'їзду тенісистки в США. Після успішного одужання руки Кароліна розпочне сезон на BNP Paribas Open та на Miami Open. «Дуже чекаю, дуже сумую за матчами. Крім того, ці турніри в Америці — серед моїх коханих. З кожним днем ​​роздача стає дедалі кращою, вірю, що скоро буду готовий на 100%», — сказав п'ятий найкращий тенісист світу.

Premiot Group стане офіційним партнером Кароліни Плішкової на 2022 рік.

«Я радий, що Кароліна Плішкова стала обличчям бренду Premiot та підтримає деякі проекти нашої інвестиційної групи від свого імені. Я бажаю Кароліні великих успіхів у наступному сезоні», — сказав Ондрей Спідняк, засновник та голова правління інвестиційної групи Premiot після підписання офіційної угоди про партнерство.

Кароліна Плішкова (чеськ. Karolína Plíšková) — чеська тенісистка, колишня перша ракетка світу.
На юніорському рівні Плішкова виграла Відкритий чемпіонат Австралії 2010 в одиночному розряді серед дівчат.
Свій перший титул WTA Кароліна здобула на Відкритому чемпіонаті Малайзії 2013. 2014 став для Кароліни роком прориву — вона піднялася в першу тридцятку світового рейтингу. У 2015-му вона потрапила до першої десятки.
Найбільшим успіхом Кароліни на турнірах Великого слема став вихід до фіналу Відкритого чемпіонату США 2016, де вона поступилася Анджелік Кербер у трьох сетах.
З 17 липня 2017 року Кароліна Плішкова очолила рейтинг WTA, попри те, що ще не виграла жодного турніру Великого слема.
У складі збірної Чехії Кароліна здобувала перемогу в Кубку Федерації 2015 та 2016 років. Вона також взяла участь у Кубку Гопмана 2016 року, але жодна чеська пара не пробилася далі кругового турніру